Nami-nami isamaalise tordivõistluse võitjad

Nami-Nami kokandusportaali isamaalise tordivõistluse "Tort isamaale 2013" võitjaks kuulutati Sandra Veeremaa tordiga “Muldmust leib, patrioot/batoon Kaseke ja Kännu Kukk”.

Tort koosneb musta leiva ja šokolaadi biskviidist, Kasekese kompvekkidega vahukoorekreemist ning Kännu Kuke likööriga maitsestatud toorjuustutrühvlitest, tort ise on kaunistatud rukkilille õielehtedega.

Võidutort (foto: Sandra Veeremaa)

Soolastest tortidest võidutses Martiina Anni, kelle fantaasiarikas ja isuäratav võileivatort “Silgutünn” teenis kõikidelt žüriiliikmetelt maksimumpunktid.

"Silgutünn" (foto: Martiina Anni)

 

Tordivõistlus toimus juba viiendat korda ja tänavu esitati tordivõistlusele rekordarv võistlustöid - 104, sealhulgas 87 magusat ja 17 soolast torti. Tordid valmistasid osalejad oma kodus, Nami-Nami foorumikeskkonnas toimunud võistlusele tuli esitada tordi foto ja kirjeldus.

Võistlustöid hindas tänavu žürii, kuhu kuulusid tordimeister Maru, ameerika päritolu Tallinnas tegutsev kondiiter Heidi Park, Pereköögi toimetaja Mari-Liis Ilover, veebiajakirja Perenaine.ee eestvedaja Eva Palu ning Nami-Nami eestvedaja Pille Petersoo. Žürii hindas tortide meisterlikkust, originaalsust, isamaalisust ning isuäratavust. Žüriiliikmed pidid välja valima ning reastama oma kümme lemmikut mõlemas kategoorias. Žüriiliikmed tunnistasid, et just magusate tortide osas oli lemmikute väljavalimine väga keeruline, kuna silmatorkavalt häid võistlustöid oli väga palju ning esikoha oleksid kõik hindajad andnud erinevatele tortidele.

 

Vaata tortide esikümmet ja kõiki teisi võistlusele laekunud töösid siit.

4.03.2013


Kommentaarid
Lisa uus
Kommenteeri
Nimi:
 
Palume sisestada kood juuresolevalt pildilt.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."